Monitor Samsung Odyssey G5 LS27FG530EUXEN 27", QHD, 200Hz, 1ms, Negru
Cod produs: LS27FG530EUXEN
ID produs: 525870
Stoc:
stoc limitat furnizor
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
876,27 Lei
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
Monitor Samsung 27" LS27FG530EUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560x1440, Refresh Rate: 200Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): Mega, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 72%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 75x75, Tilt: -2/+20, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
| Caracteristici Monitor Samsung Odyssey G5 LS27FG530EUXEN 27", QHD, 200Hz, 1ms, Negru: | |
| Greutate (Kg) | 3.9 |
| Tip display | IPS |
| Curbat | Nu |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Rezolutie optima (pixeli) | 2560 X 1440 |
| Rata de refresh (Hz) | 200 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 |
| Intensitate luminoasa (cd/mp) | 300 |
| Contrast | 1000:1 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala (grade) | 178 / 178 |
| Semnal intrare | Digital |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| VGA | Nu |
| DisplayPort | DP |
| Alte porturi | Jack casti |
| Difuzoare | Nu |
| Compatibil cu sistem de montare pe perete (VESA) | 75 x 75 mm |
| Reglaj pe inaltime | Nu |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| HDCP | Da |
| OSD | Da |
| Clasa energetica | E |
| Putere consumata (W) | 48 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 707 x 162 x 430 |
| Culoarea produsului | black |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare 1.5m, Cablu DP |
| Greutate Colet | 5.7 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 13.05.2026
| Greutate (Kg) | 3.9 |
| Tip display | IPS |
| Curbat | Nu |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Rata de refresh (Hz) | 200 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 |
| Contrast | 1000:1 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Semnal intrare | Digital |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| VGA | Nu |
| DisplayPort | DP |
| Alte porturi | Jack casti |
| Difuzoare | Nu |