Monitor Samsung Odyssey G7 LS27FG702EUXEN 27", 4K UltraHD, 180Hz, 1ms, Black
Cod produs: LS27FG702EUXEN
ID produs: 530218
Stoc:
stoc limitat furnizor
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
1.905,15 Lei
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
Monitor Samsung 27" LS27FG702EUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840x2160, Refresh Rate: 180Hz/360Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 0.99, Colours: 1B, VESA Wallmount: 100x100, Tilt: -2/+25, HAS: 120mm, Pivot: +/-92°, Swivel: -30/+30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (Downstream), 1x USB Type-B (Upstream), AUX: x1 3.5mm Audio OUT
| Caracteristici Monitor Samsung Odyssey G7 LS27FG702EUXEN 27", 4K UltraHD, 180Hz, 1ms, Black: | |
| Greutate (Kg) | 7.1 |
| Tip display | IPS |
| Curbat | Nu |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Rezolutie optima (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Rata de refresh (Hz) | 360 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 |
| Intensitate luminoasa (cd/mp) | 350 |
| Contrast | 1000:1 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala (grade) | 178 / 178 |
| Semnal intrare | Digital |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| VGA | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Alte porturi | Jack casti |
| Difuzoare | Nu |
| Compatibil cu sistem de montare pe perete (VESA) | 100 x 100 mm |
| Reglaj pe inaltime | Da |
| Pivot | Da |
| Swivel | Da |
| Reproducere culori (milioane) | 1B |
| HDCP | Da |
| OSD | Da |
| Clasa energetica | F |
| Putere consumata (W) | 78 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 695 x 159 x 478 |
| Culoarea produsului | black |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare 1.5m, Cablu DP, Cablu USB 3.0 |
| Altele | Dual Mode, HDR10, Compatibilitate G-Sync, Auto Source Switch |
| Greutate Colet | 8.9 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 13.05.2026
| Greutate (Kg) | 7.1 |
| Tip display | IPS |
| Curbat | Nu |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Rata de refresh (Hz) | 360 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 |
| Contrast | 1000:1 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Semnal intrare | Digital |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| VGA | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Alte porturi | Jack casti |
| Difuzoare | Nu |