Multimode D-Link LC SFP Transceiver (2km)

Cod produs: dem-211
ID produs: 5348
D-Link
Multimode D-Link LC SFP Transceiver (2km)
Cod produs: dem-211
ID produs: 5348
D-Link
Stoc:
stoc epuizat
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
0 luni
Garantie PJ:
36 luni
462,97 Lei
Pretul include TVA
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
462,97 Lei
Pretul include TVA
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cantitate:   buc.
Cost transport prin Fan Courier:
20,90 Lei
Cere Info:
Distribuie:
Cost transport prin Fan Courier:
20,90 Lei
Stoc: stoc epuizat
Garantie conformitate: 24 luni
Garantie PF: 0 luni
Garantie PJ: 36 luni

Produse asemanatoare

Descriere
D-Link DEM-211 100BASE-FX Multimode LC SFP Transceiver oferă o soluţie de înaltă performanţă pentru aplicaţiile de serie optice de comunicaţii de date. DEM-211 dispune de un conector duplex LC şi oferă o IEEE 802.3u conforme link-ul de pana la 100Mbps în jumătate mod duplex (200Mbps Full-duplex mode) pentru cererile de cablu de fibra. D-Link's Transceivers puternic integrate oferă performanţe scăzute bruiaj pentru optică extinsă de sprijin link-ul, fără degradare. De înaltă performanţă DEM-211 permite transfer de date fiabile în distanţe scurte, intermediare, şi pe termen lung pentru construirea, fabrica, Campus, şi aplicaţii de reţea metropolitană. Atunci când două switch-uri sunt conectate, împreună cu ajutorul unui DEM-211 transceiver la ambele capete, link-ul viteze de până la 155Mbps poate fi atins. DEM-211 Proces Scrie Pentru a oferi 100BASE-FX SFP fibra optica de conectivitate pe porturi combo Gigabit SFP pentru switch-uri D-Link *.

Produsul a fost adaugat pe site in data de 14.07.2014

Caracteristici
Multimode D-Link LC SFP Transceiver (2km)
Dimensiuni 0.5in x 2.28in x 0.3in
Greutate (Kg) 0.5
Comentarii

Comentarii

Adauga un comentariu

Nu a fost facut nici un comentariu.

D-Link DEM-211 100BASE-FX Multimode LC SFP Transceiver oferă o soluţie de înaltă performanţă pentru aplicaţiile de serie optice de comunicaţii de date. DEM-211 dispune de un conector duplex LC şi oferă o IEEE 802.3u conforme link-ul de pana la 100Mbps în jumătate mod duplex (200Mbps Full-duplex mode) pentru cererile de cablu de fibra. D-Link's Transceivers puternic integrate oferă performanţe scăzute bruiaj pentru optică extinsă de sprijin link-ul, fără degradare. De înaltă performanţă DEM-211 permite transfer de date fiabile în distanţe scurte, intermediare, şi pe termen lung pentru construirea, fabrica, Campus, şi aplicaţii de reţea metropolitană. Atunci când două switch-uri sunt conectate, împreună cu ajutorul unui DEM-211 transceiver la ambele capete, link-ul viteze de până la 155Mbps poate fi atins. DEM-211 Proces Scrie Pentru a oferi 100BASE-FX SFP fibra optica de conectivitate pe porturi combo Gigabit SFP pentru switch-uri D-Link *.
Caracteristici Multimode D-Link LC SFP Transceiver (2km):
Dimensiuni 0.5in x 2.28in x 0.3in
Greutate (Kg) 0.5
Produsul a fost adaugat pe site in data de 14.07.2014
Multimode D-Link LC SFP Transceiver (2km)
Dimensiuni 0.5in x 2.28in x 0.3in
Greutate (Kg) 0.5

Comentarii

Adauga un comentariu

Nu a fost facut nici un comentariu.

Campurile cu * sunt obligatorii.

  • Intel
  • Sony
  • Kingston
  • Gigabyte
  • HP
  • Samsung
  • Dell
  • Cisco
  • Asus
  • Xerox
  • Lexmark
  • LG
  • Lenovo
Content
ITArena.ro utilizeaza exclusiv cookie-uri functionale in mod obisnuit. Pentru a ne da acordul pentru cookie-urile de marketing in vedere imbunatarii experientei pe acest site click aici pentru detalii
(031) 405.23.59
Luni - Vineri
09:00 - 17:30