UPS Vertiv Liebert GXT5, 5000VA/230V, 5000W, Double-conversion (Online)
Cod produs: GXT5-5000IRT5UXLE
ID produs: 330704
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
Produse asemanatoare
Vertiv Liebert GXT5 1ph UPS, 5kVA/5kW, online double conversion, input plug - hardwired, 5U, output – 230V, hardwired, output socket groups (6)C13 & (2)C19, 16x 12v 9Ah
| Caracteristici UPS Vertiv Liebert GXT5, 5000VA/230V, 5000W, Double-conversion (Online): | |
| Putere (VA) | 5000 |
| Incarcare (W) | 5000 |
| Topology | Dual-Online |
| Rack-mountable | Da |
| Baterie | 9 Vah / 12 V |
| Tehnologie baterie | VRLA |
| Timp mediu de functionare la jumatate de incarcare (min) | 18.5 |
| Timp de reincarcare (ore) | 5 |
| Interfata | USB, Serial |
| Conectori iesire | 8 AC |
| Alarma audio | Da |
| Voltaj output | 230 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Frecventa tensiunii de alimentare (Hz) | 50/60 Hz |
| Tensiune de alimentare (V) | 230 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 430 x 630 x 217 |
| Greutate Colet | 89 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 15.10.2020
| Putere (VA) | 5000 |
| Incarcare (W) | 5000 |
| Topology | Dual-Online |
| Rack-mountable | Da |
| Baterie | 9 Vah / 12 V |