NAS Qnap TS-1685-D1521-8G, Xeon D1521, 4xGigabit, 16-bay, 8GB RAM, fara HDD-uri
Cod produs: TS-1685-D1521-8G
ID produs: 283801
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
TS-1685-D1521-8G 16BAY 2.4GHZQC/4X GBE 3X USB 3.0 IN
| Caracteristici NAS Qnap TS-1685-D1521-8G, Xeon D1521, 4xGigabit, 16-bay, 8GB RAM, fara HDD-uri: | |
| Greutate (Kg) | 13.4 |
| Interfata Conectare | Gigabit |
| Mediu Stocare | HDD 2.5" / 3.5", SSD 2.5" |
| Interfata HDD | SATA III |
| Capacitate HDD (GB) | Nu are |
| Nr HDD incluse | Nu are |
| Nr HDD suportate | 16 |
| Tip procesor | Intel Xeon D-1521 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.4 |
| Memorie RAM(MB) | 8192 |
| Memorie flash(MB) | 512 |
| Porturi | 3 x USB 3.0 |
| LAN | 4x Gigabit |
| Nivel zgomot (dB) | 22.5 |
| Led-uri indicator | Da |
| Fan | 3 x 92 mm |
| Butoane | Power, Reset, USB Auto Copy |
| Form Factor | Tower |
| Putere consumata (W) | 127 |
| Dimensiuni (W x H x D mm) | 303.84 x 369.89 x 319.8 |
| Greutate Colet | 16 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 12.06.2019
| NAS Qnap TS-1685-D1521-8G, Xeon D1521, 4xGigabit, 16-bay, 8GB RAM, fara HDD-uri | |
| Greutate (Kg) | 13.4 |
| Interfata Conectare | Gigabit |
| Mediu Stocare | HDD 2.5" / 3.5", SSD 2.5" |
| Interfata HDD | SATA III |
| Capacitate HDD (GB) | Nu are |
| Nr HDD incluse | Nu are |
| Nr HDD suportate | 16 |
| Tip procesor | Intel Xeon D-1521 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.4 |
| Memorie RAM(MB) | 8192 |
| Memorie flash(MB) | 512 |
| Porturi | 3 x USB 3.0 |
| LAN | 4x Gigabit |
| Nivel zgomot (dB) | 22.5 |
| Led-uri indicator | Da |
| Fan | 3 x 92 mm |
| Butoane | Power, Reset, USB Auto Copy |
| Form Factor | Tower |
| Putere consumata (W) | 127 |
| Dimensiuni (W x H x D mm) | 303.84 x 369.89 x 319.8 |
| Greutate Colet | 16 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.