Telefon Mobil Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Star Blue
Cod produs: Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Star Blue
ID produs: 411155
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Star Blue
| Caracteristici Telefon Mobil Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Star Blue: | |
| Greutate (g) | 204 |
| Data Aparitie | Noiembrie 2021 |
| Serie | Redmi Note 11 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.67 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | MediaTek Dimensity 920 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.5 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G68 MC4 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 108 + 8 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11, MIUI 12.5 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163.7 x 76.2 x 8.3 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 13.04.2022
| Telefon Mobil Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Star Blue | |
| Greutate (g) | 204 |
| Data Aparitie | Noiembrie 2021 |
| Serie | Redmi Note 11 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.67 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | MediaTek Dimensity 920 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.5 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G68 MC4 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 108 + 8 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11, MIUI 12.5 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163.7 x 76.2 x 8.3 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.