Telefon Mobil Xiaomi Redmi A1, 32GB Flash, 2GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue
Cod produs: REDMIA1-232DSBL
ID produs: 429284
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Xiaomi Redmi A1 Dual Sim 2GB RAM 32GB - Blue
| Caracteristici Telefon Mobil Xiaomi Redmi A1, 32GB Flash, 2GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue: | |
| Greutate (g) | 192 |
| Data Aparitie | Septembrie 2022 |
| Serie | Redmi A1 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.52 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Chipset | Mediatek MT6761 Helio A22 |
| Tip procesor | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | PowerVR GE8320 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 8 + 0.08 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 5 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, MIUI 12 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.9 x 76.8 x 9.1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 10.10.2022
| Telefon Mobil Xiaomi Redmi A1, 32GB Flash, 2GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue | |
| Greutate (g) | 192 |
| Data Aparitie | Septembrie 2022 |
| Serie | Redmi A1 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.52 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Chipset | Mediatek MT6761 Helio A22 |
| Tip procesor | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | PowerVR GE8320 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 8 + 0.08 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 5 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, MIUI 12 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.9 x 76.8 x 9.1 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.