Telefon Mobil Xiaomi Redmi 9A, 32GB Flash, 2GB RAM, Dual SIM, 4G, Peacock Green
Cod produs: REDMI9A-232DSGN
ID produs: 347507
Stoc:
stoc epuizat
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
340,07 Lei
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Xiaomi Redmi 9A Dual Sim 2GB RAM 32GB - Green
| Caracteristici Telefon Mobil Xiaomi Redmi 9A, 32GB Flash, 2GB RAM, Dual SIM, 4G, Peacock Green: | |
| Greutate (g) | 194 |
| Data Aparitie | Iulie 2020 |
| Serie | Redmi 9 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.53 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Chipset | MediaTek Helio G25 |
| Tip procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | PowerVR GE8320 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30/60fps |
| Camera frontala | 5 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Verde |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.9 x 77 x 9 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 29.07.2020
| Telefon Mobil Xiaomi Redmi 9A, 32GB Flash, 2GB RAM, Dual SIM, 4G, Peacock Green | |
| Greutate (g) | 194 |
| Data Aparitie | Iulie 2020 |
| Serie | Redmi 9 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.53 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Chipset | MediaTek Helio G25 |
| Tip procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | PowerVR GE8320 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30/60fps |
| Camera frontala | 5 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Verde |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.9 x 77 x 9 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.