Telefon Mobil Xiaomi Redmi 7, 32GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue
Cod produs: REDMI7-332DSBL
ID produs: 278540
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Redmi 7 6.3" 32GB DSIM BL
| Caracteristici Telefon Mobil Xiaomi Redmi 7, 32GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue: | |
| Greutate (g) | 180 |
| Data Aparitie | Martie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.26 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1520 |
| Chipset | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 |
| Tip procesor | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 506 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30/60fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 158.7 x 75.6 x 8.5 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 27.03.2019
| Telefon Mobil Xiaomi Redmi 7, 32GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue | |
| Greutate (g) | 180 |
| Data Aparitie | Martie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.26 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1520 |
| Chipset | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 |
| Tip procesor | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 506 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30/60fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 158.7 x 75.6 x 8.5 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.