Telefon Mobil Xiaomi Poco X4 GT, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Black
Cod produs: Xiaomi Poco X4 GT 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Black
ID produs: 421051
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Xiaomi Poco X4 GT 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Black
| Caracteristici Telefon Mobil Xiaomi Poco X4 GT, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Black: | |
| Greutate (g) | 200 |
| Data Aparitie | Iunie 2022 |
| Serie | Poco X4 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2460 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | MediaTek Dimensity 8100 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.85 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G610 MC6 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 8 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, MIUI 13 for POCO |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5080 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163.6 x 74.3 x 8.9 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 18.07.2022
| Telefon Mobil Xiaomi Poco X4 GT, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Black | |
| Greutate (g) | 200 |
| Data Aparitie | Iunie 2022 |
| Serie | Poco X4 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2460 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | MediaTek Dimensity 8100 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.85 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G610 MC6 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 8 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, MIUI 13 for POCO |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5080 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163.6 x 74.3 x 8.9 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.