Telefon Mobil Xiaomi Poco F2 Pro, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Electric Purple
Cod produs: XM-POCF2P-6128DSVI
ID produs: 343646
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Xiaomi Pocophone F2 Pro 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Purple
| Caracteristici Telefon Mobil Xiaomi Poco F2 Pro, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Electric Purple: | |
| Greutate (g) | 219 |
| Data Aparitie | Mai 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.67 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 |
| Tip procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585) |
| Tip placa video | Adreno 650 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 13 + 5 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 1080p@960fps |
| Camera frontala | 20 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Mov |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4700 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163.3 x 75.4 x 8.9 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 11.06.2020
| Telefon Mobil Xiaomi Poco F2 Pro, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Electric Purple | |
| Greutate (g) | 219 |
| Data Aparitie | Mai 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.67 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 |
| Tip procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585) |
| Tip placa video | Adreno 650 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 13 + 5 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 1080p@960fps |
| Camera frontala | 20 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Mov |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4700 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163.3 x 75.4 x 8.9 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.