Telefon Mobil Xiaomi Mi 9 Lite, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue
Cod produs: XM-MI9LITE6128DSBL
ID produs: 309545
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
XIAOMI MI 9 LITE 6.39" 6GB 128GB DSIM BL
| Caracteristici Telefon Mobil Xiaomi Mi 9 Lite, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue: | |
| Greutate (g) | 179 |
| Data Aparitie | Septembrie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.39 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Qualcomm SDM710 Snapdragon 710 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 360 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 360 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 616 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Galileo si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps |
| Camera frontala | 32 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4030 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 156.8 x 74.5 x 8.7 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 27.09.2019
| Telefon Mobil Xiaomi Mi 9 Lite, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue | |
| Greutate (g) | 179 |
| Data Aparitie | Septembrie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.39 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Qualcomm SDM710 Snapdragon 710 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 360 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 360 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 616 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Galileo si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps |
| Camera frontala | 32 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4030 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 156.8 x 74.5 x 8.7 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.