Telefon Mobil Xiaomi Mi 10T Lite 5G, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Rose Gold Beach
Cod produs: MI10TLITE5G-6128DSRSGD
ID produs: 355674
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Xiaomi Mi 10T Lite 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Rose Gold
| Caracteristici Telefon Mobil Xiaomi Mi 10T Lite 5G, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Rose Gold Beach: | |
| Greutate (g) | 214.5 |
| Data Aparitie | Octombrie 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.67 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Qualcomm SM7225 Snapdragon 750 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| Tip placa video | Adreno 619 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | Da |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu dual-band A-GPS, GLONASS, Galileo si BDS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 8 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu dual-LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/60/120/240fps, 720p@960fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Roz |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4820 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, de amprenta, compass |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 165.38 x 76.8 x 9 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 27.10.2020
| Telefon Mobil Xiaomi Mi 10T Lite 5G, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Rose Gold Beach | |
| Greutate (g) | 214.5 |
| Data Aparitie | Octombrie 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.67 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Qualcomm SM7225 Snapdragon 750 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| Tip placa video | Adreno 619 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | Da |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu dual-band A-GPS, GLONASS, Galileo si BDS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 8 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu dual-LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/60/120/240fps, 720p@960fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Roz |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4820 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, de amprenta, compass |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 165.38 x 76.8 x 9 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.