Telefon Mobil Sony Xperia 10 III, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Black
Cod produs: Sony Xperia 10 III 5G XQ-BT52 Dual Sim 6GB RAM 128GB - Black
ID produs: 398739
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Sony Xperia 10 III 5G XQ-BT52 Dual Sim 6GB RAM 128GB - Black
| Caracteristici Telefon Mobil Sony Xperia 10 III, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Black: | |
| Greutate (g) | 169 |
| Data Aparitie | Iunie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | OLED |
| Diagonala (inch) | 6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2520 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 6 |
| Chipset | Qualcomm SM6350 Snapdragon 690 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 560 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 560 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 619 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 8 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, de amprenta, compass |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 154 x 68 x 8.3 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 18.11.2021
| Telefon Mobil Sony Xperia 10 III, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Black | |
| Greutate (g) | 169 |
| Data Aparitie | Iunie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | OLED |
| Diagonala (inch) | 6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2520 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 6 |
| Chipset | Qualcomm SM6350 Snapdragon 690 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 560 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 560 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 619 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 8 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, de amprenta, compass |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 154 x 68 x 8.3 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.