Telefon Mobil Samsung J730 Galaxy J7 (2017), 16GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Black
Produse asemanatoare
|
Elegant prin definitie
|
![]() |
![]() |
|
|
Viata asa cum este
|
|
![]() |
|
|
Arata perfect in orice cadru
|
|
|
Cu toata viteza inainte
Securitate personalizata
|
![]() |
|
Protectia datelor date personale e importanta
|
![]() |
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung J730 Galaxy J7 (2017), 16GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Black: | |
| Greutate (g) | 181 |
| Data Aparitie | Iulie 2017 |
| Dual-Sim | Da |
| Memorie interna (GB) | 16 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 5.5 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Chipset | Exynos 7870 Octa |
| Tip procesor | Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Mali-T830MP2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.1, A2DP |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 13 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 7.1 (Nougat) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3600 |
| Durata convorbire (ore) | Pana la 24 ore (3G) |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 152.5 x 74.8 x 8 |
| Telefon Mobil Samsung J730 Galaxy J7 (2017), 16GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Black | |
| Greutate (g) | 181 |
| Data Aparitie | Iulie 2017 |
| Dual-Sim | Da |
| Memorie interna (GB) | 16 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 5.5 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Chipset | Exynos 7870 Octa |
| Tip procesor | Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Mali-T830MP2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.1, A2DP |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 13 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 7.1 (Nougat) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3600 |
| Durata convorbire (ore) | Pana la 24 ore (3G) |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 152.5 x 74.8 x 8 |



















Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.