Telefon Mobil Samsung Galaxy S20 FE G780G, Snapdragon, 256GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Cloud Orange
Cod produs: SM-G780GZOH
ID produs: 383201
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Galaxy S20 FE G780G (2021) LTE Dual Sim 256GB - Orange
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung Galaxy S20 FE G780G, Snapdragon, 256GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Cloud Orange: | |
| Greutate (g) | 190 |
| Data Aparitie | Mai 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.5 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 3 |
| Chipset | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G |
| Tip procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585) |
| Tip placa video | Adreno 650 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 12 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K, 1080p, gyro-EIS |
| Camera frontala | 32 |
| FM Radio | Nu |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Portocaliu |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 159.8 x 74.5 x 8.4 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 20.07.2021
| Telefon Mobil Samsung Galaxy S20 FE G780G, Snapdragon, 256GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Cloud Orange | |
| Greutate (g) | 190 |
| Data Aparitie | Mai 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.5 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 3 |
| Chipset | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G |
| Tip procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585) |
| Tip placa video | Adreno 650 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 12 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K, 1080p, gyro-EIS |
| Camera frontala | 32 |
| FM Radio | Nu |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Portocaliu |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 159.8 x 74.5 x 8.4 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.