Telefon Mobil Samsung Galaxy S10 5G G977, 256GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Crown Silver
Cod produs: SM-G977BZSA
ID produs: 378052
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
SAMSUNG S10 5G G977B 6.7" 8GB 256GB DualSIM Silver
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung Galaxy S10 5G G977, 256GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Crown Silver: | |
| Greutate (g) | 198 |
| Data Aparitie | Aprilie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Dynamic AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.7 |
| Rezolutie (pixeli) | 1440 x 3040 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 6 |
| Chipset | Exynos 9820 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G76 MP12 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| USB | v3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Galileo si BDS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 16 + 12 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@60fps (no EIS), 4K@30fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps |
| Camera frontala | 10 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9.0 (Pie) |
| Culoare | Argintiu |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, barometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 162.6 x 77.1 x 7.9 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 24.05.2021
| Telefon Mobil Samsung Galaxy S10 5G G977, 256GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Crown Silver | |
| Greutate (g) | 198 |
| Data Aparitie | Aprilie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Dynamic AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.7 |
| Rezolutie (pixeli) | 1440 x 3040 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 6 |
| Chipset | Exynos 9820 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G76 MP12 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| USB | v3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Galileo si BDS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 16 + 12 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@60fps (no EIS), 4K@30fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps |
| Camera frontala | 10 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9.0 (Pie) |
| Culoare | Argintiu |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, barometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 162.6 x 77.1 x 7.9 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.