Telefon Mobil Samsung Galaxy Note 8 N950, 64GB Flash, 6GB RAM, Single SIM, 4G, Midnight Black
Cod produs: SM-N950FZKA
ID produs: 346671
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
SG NOTE 8 N950F 6.3" 64GB SSIM BK
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung Galaxy Note 8 N950, 64GB Flash, 6GB RAM, Single SIM, 4G, Midnight Black: | |
| Greutate (g) | 195 |
| Data Aparitie | Septembrie 2017 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.3 |
| Rezolutie (pixeli) | 1440 x 2960 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Exynos 8895 Octa |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz) |
| Tip placa video | Mali-G71 MP20 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | v5.0, A2DP, EDR, LE |
| USB | v3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@60fps, 720p@240fps, HDR, dual-video rec. |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 7.1.1 (Nougat) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3300 |
| Durata convorbire (ore) | Pana la 22 ore (3G) |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de puls, de Iris, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 162.5 x 74.8 x 8.6 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 17.07.2020
| Telefon Mobil Samsung Galaxy Note 8 N950, 64GB Flash, 6GB RAM, Single SIM, 4G, Midnight Black | |
| Greutate (g) | 195 |
| Data Aparitie | Septembrie 2017 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.3 |
| Rezolutie (pixeli) | 1440 x 2960 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Exynos 8895 Octa |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz) |
| Tip placa video | Mali-G71 MP20 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | v5.0, A2DP, EDR, LE |
| USB | v3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@60fps, 720p@240fps, HDR, dual-video rec. |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 7.1.1 (Nougat) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3300 |
| Durata convorbire (ore) | Pana la 22 ore (3G) |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de puls, de Iris, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 162.5 x 74.8 x 8.6 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.