Telefon Mobil Samsung Galaxy A70, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Black
Cod produs: SM-A705FZKUROM
ID produs: 280083
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Galaxy A70 DS Black LTE/6.7"/OC/6GB/128GB/32MP/32MP+5MP+8MP/4500mAh
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung Galaxy A70, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Black: | |
| Greutate (g) | 183 |
| Data Aparitie | Aprilie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.7 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Qualcomm SDM675 Snapdragon 675 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 460 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 460 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 612 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Galileo si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 32 + 8 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30/240fps |
| Camera frontala | 32 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9.0 (Pie) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.3 x 76.7 x 7.9 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 20.05.2019
| Telefon Mobil Samsung Galaxy A70, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Black | |
| Greutate (g) | 183 |
| Data Aparitie | Aprilie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.7 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Qualcomm SDM675 Snapdragon 675 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 460 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 460 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 612 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Galileo si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 32 + 8 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30/240fps |
| Camera frontala | 32 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9.0 (Pie) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.3 x 76.7 x 7.9 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.