Telefon Mobil Samsung Galaxy A52 A526, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Awesome Blue
Cod produs: SM-A526BZBDEUE
ID produs: 371812
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Samsung Galaxy A52 DS Blue 5G/6.5''/OC/6GB/128GB/32MP/64MP+12MP+5MP+5MP/4500mAh
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung Galaxy A52 A526, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Awesome Blue: | |
| Greutate (g) | 189 |
| Data Aparitie | Martie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.5 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 618 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 12 + 5 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/120fps |
| Camera frontala | 32 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 159.9 x 75.1 x 8.4 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 18.03.2021
| Telefon Mobil Samsung Galaxy A52 A526, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Awesome Blue | |
| Greutate (g) | 189 |
| Data Aparitie | Martie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.5 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 618 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 12 + 5 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/120fps |
| Camera frontala | 32 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 159.9 x 75.1 x 8.4 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.