Telefon Mobil Samsung Galaxy A34 A346, 256GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Lime
Cod produs: SM-A346BLGEEUE
ID produs: 442092
Stoc:
stoc epuizat
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
1.458,29 Lei
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Samsung Galaxy A34 DS Light Green 5G/6.55"/OC/8GB/256GB/13MP/48MP+8MP+5MP/5000mAh + IP67
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung Galaxy A34 A346, 256GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Lime: | |
| Greutate (g) | 199 |
| Data Aparitie | Martie 2023 |
| Serie | Galaxy A34 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Mediatek MT6877V Dimensity 1080 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G68 MC4 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Tehnologie Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, 720p@480fps |
| Camera frontala | 13 |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 13, One UI 5.1 |
| Culoare | Verde |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 161.3 x 78.1 x 8.2 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 30.03.2023
| Telefon Mobil Samsung Galaxy A34 A346, 256GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Lime | |
| Greutate (g) | 199 |
| Data Aparitie | Martie 2023 |
| Serie | Galaxy A34 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Mediatek MT6877V Dimensity 1080 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G68 MC4 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Tehnologie Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, 720p@480fps |
| Camera frontala | 13 |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 13, One UI 5.1 |
| Culoare | Verde |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 161.3 x 78.1 x 8.2 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.