Telefon Mobil Samsung A920 Galaxy A9 (2018), 128GB Flash, 6GB RAM, Single SIM, 4G, Lemonade Blue
Cod produs: Samsung Galaxy A9 (2018) A920F 128GB - Blue
ID produs: 345915
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Galaxy A9 (2018) A920F 128GB - Blue
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung A920 Galaxy A9 (2018), 128GB Flash, 6GB RAM, Single SIM, 4G, Lemonade Blue: | |
| Greutate (g) | 183 |
| Data Aparitie | Noiembrie 2018 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.3 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2220 |
| Chipset | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260) |
| Tip placa video | Adreno 512 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 24 + 8 + 10 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 24 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.0 (Oreo) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3800 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 162.5 x 77 x 7.8 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 07.07.2020
| Telefon Mobil Samsung A920 Galaxy A9 (2018), 128GB Flash, 6GB RAM, Single SIM, 4G, Lemonade Blue | |
| Greutate (g) | 183 |
| Data Aparitie | Noiembrie 2018 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.3 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2220 |
| Chipset | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260) |
| Tip placa video | Adreno 512 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 24 + 8 + 10 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 24 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.0 (Oreo) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3800 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 162.5 x 77 x 7.8 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.