Telefon Mobil Realme GT 2, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Paper White
Cod produs: Realme GT 2 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Paper White
ID produs: 409490
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Realme GT 2 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Paper White
| Caracteristici Telefon Mobil Realme GT 2, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Paper White: | |
| Greutate (g) | 199 |
| Data Aparitie | Ianuarie 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.62 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G |
| Tip procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680) |
| Tip placa video | Adreno 660 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 8 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, Realme UI 3.0 |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 162.9 x 75.8 x 8.6 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 28.03.2022
| Telefon Mobil Realme GT 2, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Paper White | |
| Greutate (g) | 199 |
| Data Aparitie | Ianuarie 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.62 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G |
| Tip procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680) |
| Tip placa video | Adreno 660 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 8 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, Realme UI 3.0 |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 162.9 x 75.8 x 8.6 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.