Telefon Mobil Realme C53, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Champion Gold
Cod produs: Realme C53 Dual Sim 6GB RAM 128GB - Champion Gold
ID produs: 454856
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Realme C53 Dual Sim 6GB RAM 128GB - Champion Gold
| Caracteristici Telefon Mobil Realme C53, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Champion Gold: | |
| Greutate (g) | 182 |
| Data Aparitie | Mai 2023 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.74 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Unisoc Tiger T612 |
| Tip procesor | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G57 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 0.3 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 13, Realme UI T |
| Culoare | Auriu |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 167.3 x 76.7 x 7.5 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 25.07.2023
| Telefon Mobil Realme C53, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Champion Gold | |
| Greutate (g) | 182 |
| Data Aparitie | Mai 2023 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.74 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Unisoc Tiger T612 |
| Tip procesor | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G57 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 0.3 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 13, Realme UI T |
| Culoare | Auriu |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 167.3 x 76.7 x 7.5 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.