Telefon Mobil Realme 8i, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Space Purple
Cod produs: REALME8i4G4128DSVI
ID produs: 395963
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Realme 8i 4G Dual Sim 4GB RAM 128GB - Stellar Purple
| Caracteristici Telefon Mobil Realme 8i, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Space Purple: | |
| Greutate (g) | 194 |
| Data Aparitie | Septembrie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2412 |
| Chipset | Mediatek Helio G96 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.05 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G57 MC2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO si BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11, Realme UI 2.0 |
| Culoare | Mov |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.1 x 75.5 x 8.5 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 26.10.2021
| Telefon Mobil Realme 8i, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Space Purple | |
| Greutate (g) | 194 |
| Data Aparitie | Septembrie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2412 |
| Chipset | Mediatek Helio G96 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.05 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G57 MC2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO si BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11, Realme UI 2.0 |
| Culoare | Mov |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.1 x 75.5 x 8.5 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.