Telefon Mobil Oppo Reno5 Lite, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Fantastic Purple
Cod produs: Oppo Reno5 Lite Dual Sim 8GB RAM 128GB - Purple
ID produs: 395269
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Oppo Reno5 Lite Dual Sim 8GB RAM 128GB - Purple
| Caracteristici Telefon Mobil Oppo Reno5 Lite, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Fantastic Purple: | |
| Greutate (g) | 172 |
| Data Aparitie | Martie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.43 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Mediatek MT6779V Helio P95 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A75 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | PowerVR GM9446 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS si QZSS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/120fps |
| Camera frontala | 32 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11, ColorOS 11.1 |
| Culoare | Mov |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4310 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 160.1 x 73.2 x 7.8 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 19.10.2021
| Telefon Mobil Oppo Reno5 Lite, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Fantastic Purple | |
| Greutate (g) | 172 |
| Data Aparitie | Martie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.43 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Mediatek MT6779V Helio P95 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A75 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | PowerVR GM9446 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS si QZSS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/120fps |
| Camera frontala | 32 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11, ColorOS 11.1 |
| Culoare | Mov |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4310 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 160.1 x 73.2 x 7.8 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.