Telefon Mobil Nokia XR21, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Pine Green
Cod produs: VMA752G9FI1G80
ID produs: 450614
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Nokia XR21 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Green
| Caracteristici Telefon Mobil Nokia XR21, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Pine Green: | |
| Greutate (g) | 231 |
| Data Aparitie | Iunie 2023 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.49 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass Victus |
| Chipset | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 619 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX Adaptive |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GALILEO, BDZ, QZSS, NavIC si GLONASS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12 |
| Culoare | Verde |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4800 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 168 x 78.6 x 10.5 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 09.06.2023
| Telefon Mobil Nokia XR21, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Pine Green | |
| Greutate (g) | 231 |
| Data Aparitie | Iunie 2023 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.49 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass Victus |
| Chipset | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 619 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX Adaptive |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GALILEO, BDZ, QZSS, NavIC si GLONASS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12 |
| Culoare | Verde |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4800 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 168 x 78.6 x 10.5 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.