Telefon Mobil Nokia XR20, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 5G, Granite Gray
Cod produs: NKXR205G464DSGY
ID produs: 386985
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Nokia XR20 Dual Sim 5G 4GB RAM 64GB - Granite
| Caracteristici Telefon Mobil Nokia XR20, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 5G, Granite Gray: | |
| Greutate (g) | 248 |
| Data Aparitie | August 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.67 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass Victus |
| Chipset | Qualcomm SM4350 Snapdragon 480 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 460 & 6x1.8 GHz Kryo 460) |
| Tip placa video | Adreno 619 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX Adaptive |
| GPS | Da, cu dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS si NaviC |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 13 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4630 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 171.6 x 81.5 x 10.6 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 17.08.2021
| Telefon Mobil Nokia XR20, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 5G, Granite Gray | |
| Greutate (g) | 248 |
| Data Aparitie | August 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.67 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass Victus |
| Chipset | Qualcomm SM4350 Snapdragon 480 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 460 & 6x1.8 GHz Kryo 460) |
| Tip placa video | Adreno 619 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX Adaptive |
| GPS | Da, cu dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS si NaviC |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 13 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4630 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 171.6 x 81.5 x 10.6 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.