Telefon Mobil Motorola Moto G10, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Iridescent Pearl
Cod produs: MOTOG10464DSVI
ID produs: 375444
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Motorola XT2127-2 Moto G10 Dual Sim 4GB RAM 64GB - Sakura Pearl
| Caracteristici Telefon Mobil Motorola Moto G10, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Iridescent Pearl: | |
| Greutate (g) | 200 |
| Data Aparitie | Februarie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.5 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Chipset | Qualcomm SM4250 Snapdragon 460 |
| Tip procesor | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 240 & 4x1.6 GHz Kryo 240) |
| Tip placa video | Adreno 610 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30/60fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Mov |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 165.2 x 75.7 x 9.2 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 05.05.2021
| Telefon Mobil Motorola Moto G10, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Iridescent Pearl | |
| Greutate (g) | 200 |
| Data Aparitie | Februarie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.5 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Chipset | Qualcomm SM4250 Snapdragon 460 |
| Tip procesor | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 240 & 4x1.6 GHz Kryo 240) |
| Tip placa video | Adreno 610 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30/60fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Mov |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 165.2 x 75.7 x 9.2 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.