Telefon Mobil Motorola Moto E6 Plus, 32GB Flash, 2GB RAM, Dual SIM, 4G, Polished Graphite
Cod produs: Motorola XT2052-2 Moto E6 Plus Dual Sim 32GB - Grey
ID produs: 313090
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Motorola XT2052-2 Moto E6 Plus Dual Sim 32GB - Grey
| Caracteristici Telefon Mobil Motorola Moto E6 Plus, 32GB Flash, 2GB RAM, Dual SIM, 4G, Polished Graphite: | |
| Greutate (g) | 149.7 |
| Data Aparitie | Septembrie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM/Micro SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.1 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1560 |
| Chipset | Mediatek MT6762 Helio P22 |
| Tip procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | PowerVR GE8320 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si GALILEO |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Gri |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 155.6 x 73.1 x 8.6 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 29.10.2019
| Telefon Mobil Motorola Moto E6 Plus, 32GB Flash, 2GB RAM, Dual SIM, 4G, Polished Graphite | |
| Greutate (g) | 149.7 |
| Data Aparitie | Septembrie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM/Micro SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.1 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1560 |
| Chipset | Mediatek MT6762 Helio P22 |
| Tip procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | PowerVR GE8320 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si GALILEO |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Gri |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 155.6 x 73.1 x 8.6 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.