Telefon Mobil Motorola Moto E13, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Aurora Green
Cod produs: PHT17521
ID produs: 498002
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Motorola Moto E13 4G 8GB RAM 128GB Aurora Green
| Caracteristici Telefon Mobil Motorola Moto E13, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Aurora Green: | |
| Greutate (g) | 179.5 |
| Data Aparitie | Februarie 2023 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.5 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Chipset | Unisoc T606 |
| Tip procesor | Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G57 MP1 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 5 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 13 |
| Culoare | Verde |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.2 x 75 x 8.5 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 24.10.2024
| Telefon Mobil Motorola Moto E13, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Aurora Green | |
| Greutate (g) | 179.5 |
| Data Aparitie | Februarie 2023 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.5 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Chipset | Unisoc T606 |
| Tip procesor | Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G57 MP1 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 5 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 13 |
| Culoare | Verde |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.2 x 75 x 8.5 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.