Telefon Mobil LG V40 ThinQ, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Red
Cod produs: LG-V40DSRD
ID produs: 309214
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
LG V40 Dual Sim 128GB - Red
| Caracteristici Telefon Mobil LG V40 ThinQ, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Red: | |
| Greutate (g) | 169 |
| Data Aparitie | Octombrie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | P-OLED |
| Diagonala (inch) | 6.4 |
| Rezolutie (pixeli) | 1440 x 3120 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.7 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.7 GHz Kryo 385 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 630 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si GALILEO |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 12 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 24-bit/192kHz stereo sound rec., HDR video, gyro-EIS |
| Camera frontala | 8 + 5 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.1 (Oreo) |
| Culoare | Rosu |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3300 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 158.8 x 75.7 x 7.6 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 27.09.2019
| Telefon Mobil LG V40 ThinQ, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Red | |
| Greutate (g) | 169 |
| Data Aparitie | Octombrie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | P-OLED |
| Diagonala (inch) | 6.4 |
| Rezolutie (pixeli) | 1440 x 3120 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.7 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.7 GHz Kryo 385 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 630 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si GALILEO |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 12 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 24-bit/192kHz stereo sound rec., HDR video, gyro-EIS |
| Camera frontala | 8 + 5 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.1 (Oreo) |
| Culoare | Rosu |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3300 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 158.8 x 75.7 x 7.6 |














Comentarii
Adauga un comentariuPro: -ecranul care e superb
-partea audio e ceva divin
Contra: -un dezavantaj ceva mai serios este notch-ul care se poate ascunde (insa nu se ascunde in unele aplicatii)
-bateria care e doar ok (se putea si mai bine)
-butonul de google e cam inutil
Raport pret/calitate: 5/5
Indeplineste asteptarile: 5/5