Telefon Mobil Huawei P9 Lite, 16GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, White
Cod produs: Huawei P9 Lite Dual Sim 3GB RAM 16GB - White
ID produs: 333659
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Huawei P9 Lite Dual Sim 3GB RAM 16GB - White
| Caracteristici Telefon Mobil Huawei P9 Lite, 16GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, White: | |
| Greutate (g) | 147 |
| Data Aparitie | Aprilie 2016 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 16 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5.2 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Chipset | HiSilicon Kirin 650 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | Mali-T830MP2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.1, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Culoare | Alb |
| Capacitate (mAh) | 3000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 146.8 x 72.6 x 7.5 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 04.05.2020
| Telefon Mobil Huawei P9 Lite, 16GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, White | |
| Greutate (g) | 147 |
| Data Aparitie | Aprilie 2016 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 16 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5.2 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Chipset | HiSilicon Kirin 650 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | Mali-T830MP2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.1, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Culoare | Alb |
| Capacitate (mAh) | 3000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 146.8 x 72.6 x 7.5 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.