Telefon Mobil Huawei P60 Pro, 512GB Flash, 12GB RAM, Dual SIM, 4G, Rococo Pearl
Cod produs: Huawei P60 Pro Dual Sim 12GB RAM 512GB - Rococo Pearl
ID produs: 453840
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Huawei P60 Pro Dual Sim 12GB RAM 512GB - Rococo Pearl
| Caracteristici Telefon Mobil Huawei P60 Pro, 512GB Flash, 12GB RAM, Dual SIM, 4G, Rococo Pearl: | |
| Greutate (g) | 200 |
| Data Aparitie | Martie 2023 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 512 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 12288 |
| Slot memorie (tip) | Nano Memory (pana la 256 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | LTPO OLED |
| Diagonala (inch) | 6.67 |
| Rezolutie (pixeli) | 1220 x 2700 |
| Chipset | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 4G |
| Tip procesor | Octa-core (1x3.19 GHz Cortex-X2 & 3x2.75 GHz Cortex-A710 & 4x2.0 GHz Cortex-A510) |
| Tip placa video | Adreno 730 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 48 + 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 13 |
| FM Radio | Nu |
| Sistem de operare | EMUI 13.1 |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4815 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, compass, de amprenta, gyro, de proximitate |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 161 x 74.5 x 8.3 |
| Altele | Nu include serviciile Google Play |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 10.07.2023
| Telefon Mobil Huawei P60 Pro, 512GB Flash, 12GB RAM, Dual SIM, 4G, Rococo Pearl | |
| Greutate (g) | 200 |
| Data Aparitie | Martie 2023 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 512 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 12288 |
| Slot memorie (tip) | Nano Memory (pana la 256 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | LTPO OLED |
| Diagonala (inch) | 6.67 |
| Rezolutie (pixeli) | 1220 x 2700 |
| Chipset | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 4G |
| Tip procesor | Octa-core (1x3.19 GHz Cortex-X2 & 3x2.75 GHz Cortex-A710 & 4x2.0 GHz Cortex-A510) |
| Tip placa video | Adreno 730 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 48 + 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 13 |
| FM Radio | Nu |
| Sistem de operare | EMUI 13.1 |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4815 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, compass, de amprenta, gyro, de proximitate |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 161 x 74.5 x 8.3 |
| Altele | Nu include serviciile Google Play |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.