Telefon Mobil Huawei P40 Lite, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Midnight Black
Cod produs: P40LITE6128DSBK
ID produs: 328648
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Huawei P40 Lite Dual Sim 6GB RAM 128GB - Black
| Caracteristici Telefon Mobil Huawei P40 Lite, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Midnight Black: | |
| Greutate (g) | 183 |
| Data Aparitie | Martie 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nano Memory (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | LTPS IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.4 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2310 |
| Chipset | HiSilicon Kirin 810 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.27 GHz Cortex-A76 & 6x1.88 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G52 MP6 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO si QZSS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4200 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 159.2 x 76.3 x 8.7 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 23.03.2020
| Telefon Mobil Huawei P40 Lite, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Midnight Black | |
| Greutate (g) | 183 |
| Data Aparitie | Martie 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nano Memory (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | LTPS IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.4 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2310 |
| Chipset | HiSilicon Kirin 810 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.27 GHz Cortex-A76 & 6x1.88 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G52 MP6 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO si QZSS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4200 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 159.2 x 76.3 x 8.7 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.