Telefon Mobil Huawei P20 Lite, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Klein Blue
Cod produs: 51092EJS
ID produs: 244019
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Huawei P20 Lite DS Blue LTE/5.84''/OC/4GB/64GB/16MP/16MP+2MP/3000mAh
| Caracteristici Telefon Mobil Huawei P20 Lite, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Klein Blue: | |
| Greutate (g) | 145 |
| Data Aparitie | Martie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | LTPS IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5.84 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2280 |
| Chipset | HiSilicon Kirin 659 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.36 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | Mali-T830 MP2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 16 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v8.0 (Oreo) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 148.6 x 71.2 x 7.4 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 27.03.2018
| Telefon Mobil Huawei P20 Lite, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Klein Blue | |
| Greutate (g) | 145 |
| Data Aparitie | Martie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | LTPS IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5.84 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2280 |
| Chipset | HiSilicon Kirin 659 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.36 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | Mali-T830 MP2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 16 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v8.0 (Oreo) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 148.6 x 71.2 x 7.4 |














Comentarii
Adauga un comentariuPro: Funcționează impecabil, camera bună, durata bateriei mai mare comparativ cu alte telefoane.
Contra: Lipsa volum pentru notificări ale aplicațiilor gen Facebook, Pozele cu zoom au o calitate slabă, nu pot seta snooze individual, zoom prea mic la vizualizarea fotografiilor..
Raport pret/calitate: 5/5
Indeplineste asteptarile: 5/5