Telefon Mobil Huawei Mate 50 Pro, 256GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Black, DESIGILAT
Cod produs: Huawei Mate 50 Pro Dual Sim 8GB RAM 256GB - Black, DESIGILAT
ID produs: 462589
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Huawei Mate 50 Pro Dual Sim 8GB RAM 256GB - Black
| Caracteristici Telefon Mobil Huawei Mate 50 Pro, 256GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Black, DESIGILAT: | |
| Greutate (g) | 209 |
| Data Aparitie | Septembrie 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nano Memory (pana la 256 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | OLED |
| Diagonala (inch) | 6.74 |
| Rezolutie (pixeli) | 1212 x 2616 |
| Chipset | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 4G |
| Tip procesor | Octa-core (1x3.19 GHz Cortex-X2 & 3x2.75 GHz Cortex-A710 & 4x2.0 GHz Cortex-A510) |
| Tip placa video | Adreno 730 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NaviC |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 50 + 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/480fps, 720p@960fps, 720p@3840fps |
| Camera frontala | 13 |
| FM Radio | Nu |
| Sistem de operare | EMUI 13 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4700 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, de amprenta, compass, barometru |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 162.1 x 75.5 x 8.5 |
| Altele | Nu include serviciile Google Play |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 06.12.2022
| Telefon Mobil Huawei Mate 50 Pro, 256GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Black, DESIGILAT | |
| Greutate (g) | 209 |
| Data Aparitie | Septembrie 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nano Memory (pana la 256 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | OLED |
| Diagonala (inch) | 6.74 |
| Rezolutie (pixeli) | 1212 x 2616 |
| Chipset | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 4G |
| Tip procesor | Octa-core (1x3.19 GHz Cortex-X2 & 3x2.75 GHz Cortex-A710 & 4x2.0 GHz Cortex-A510) |
| Tip placa video | Adreno 730 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NaviC |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 50 + 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/480fps, 720p@960fps, 720p@3840fps |
| Camera frontala | 13 |
| FM Radio | Nu |
| Sistem de operare | EMUI 13 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4700 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, de amprenta, compass, barometru |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 162.1 x 75.5 x 8.5 |
| Altele | Nu include serviciile Google Play |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.