Telefon Mobil Google Pixel 4a, 128GB Flash, 6GB RAM, Single SIM, 4G, Black
Cod produs: GPXL4a6128SS-BK
ID produs: 361077
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Google Pixel 4a 6GB RAM 128GB - Black
| Caracteristici Telefon Mobil Google Pixel 4a, 128GB Flash, 6GB RAM, Single SIM, 4G, Black: | |
| Greutate (g) | 143 |
| Data Aparitie | August 2020 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM / eSIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | OLED |
| Diagonala (inch) | 5.81 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 3 |
| Chipset | Qualcomm SDM730 Snapdragon 730G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 618 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, QZSS si GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12.2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3140 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 144 x 69.4 x 8.2 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 23.02.2021
| Telefon Mobil Google Pixel 4a, 128GB Flash, 6GB RAM, Single SIM, 4G, Black | |
| Greutate (g) | 143 |
| Data Aparitie | August 2020 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM / eSIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | OLED |
| Diagonala (inch) | 5.81 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 3 |
| Chipset | Qualcomm SDM730 Snapdragon 730G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 618 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, QZSS si GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12.2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3140 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 144 x 69.4 x 8.2 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.