Telefon Mobil Caterpillar CAT S52, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Black
Cod produs: CATS52DSBK
ID produs: 317382
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Caterpillar CAT S52 Dual Sim - Black
| Caracteristici Telefon Mobil Caterpillar CAT S52, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Black: | |
| Greutate (g) | 210 |
| Data Aparitie | Noiembrie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5.65 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1440 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 6 |
| Chipset | Mediatek MT6765 Helio P35 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | PowerVR GE8320 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GALILEO, GLONASS si BDS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9.0 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3100 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 158.1 x 76.6 x 9.7 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 25.11.2019
| Telefon Mobil Caterpillar CAT S52, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Black | |
| Greutate (g) | 210 |
| Data Aparitie | Noiembrie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5.65 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1440 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 6 |
| Chipset | Mediatek MT6765 Helio P35 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | PowerVR GE8320 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GALILEO, GLONASS si BDS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9.0 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3100 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 158.1 x 76.6 x 9.7 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.