Telefon Mobil Asus ZenFone 9, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, White
Cod produs: AI2202-1B003EU
ID produs: 422783
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
ASUS ZenFone 9 display 5.9" Dual SIM 128/8GB 5G White
| Caracteristici Telefon Mobil Asus ZenFone 9, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, White: | |
| Greutate (g) | 169 |
| Data Aparitie | August 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 5.9 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass Victus |
| Chipset | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Tip procesor | Octa-core (1x3.19 GHz Cortex-X2 & 3x2.75 GHz Cortex-A710 & 4x1.80 GHz Cortex-A510) |
| Tip placa video | Adreno 730 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LDAC |
| USB | USB Type-C |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 8K@24fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@480fps |
| Camera frontala | 12 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, ZenUI |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4300 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 146.5 x 68.1 x 9.1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 09.08.2022
| Telefon Mobil Asus ZenFone 9, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, White | |
| Greutate (g) | 169 |
| Data Aparitie | August 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 5.9 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass Victus |
| Chipset | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Tip procesor | Octa-core (1x3.19 GHz Cortex-X2 & 3x2.75 GHz Cortex-A710 & 4x1.80 GHz Cortex-A510) |
| Tip placa video | Adreno 730 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LDAC |
| USB | USB Type-C |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 8K@24fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@480fps |
| Camera frontala | 12 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, ZenUI |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4300 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 146.5 x 68.1 x 9.1 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.