Telefon Mobil Alcatel 1C (2019), 8GB Flash, 1GB RAM, Single SIM, 3G, Volcano Black
Cod produs: Alcatel 1C 5003D 8GB - Black
ID produs: 341571
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Alcatel 1C 5003D 8GB Volcano Black
| Caracteristici Telefon Mobil Alcatel 1C (2019), 8GB Flash, 1GB RAM, Single SIM, 3G, Volcano Black: | |
| Greutate (g) | 148 |
| Data Aparitie | Ianuarie 2019 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 8 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 1024 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 32 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5 |
| Rezolutie (pixeli) | 480 x 960 |
| Chipset | Spreadtrum SC7731E |
| Tip procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Nu |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 720p@30fps |
| Camera frontala | 2 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.1 Oreo |
| Culoare | Negru |
| Capacitate (mAh) | 2000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 136.6 x 65.3 x 10 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 26.05.2020
| Telefon Mobil Alcatel 1C (2019), 8GB Flash, 1GB RAM, Single SIM, 3G, Volcano Black | |
| Greutate (g) | 148 |
| Data Aparitie | Ianuarie 2019 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 8 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 1024 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 32 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5 |
| Rezolutie (pixeli) | 480 x 960 |
| Chipset | Spreadtrum SC7731E |
| Tip procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Nu |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 720p@30fps |
| Camera frontala | 2 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.1 Oreo |
| Culoare | Negru |
| Capacitate (mAh) | 2000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 136.6 x 65.3 x 10 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.