Tableta Samsung Galaxy Tab S9 Ultra X910, 14.6", 512GB Flash, 12GB RAM, WiFi, Graphite
Cod produs: SM-X910NZAEEUE
ID produs: 455294
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Samsung Galaxy Tab S9 Ultra Gray WiFi/14.6''/OC/12GB/512GB/12MP+12MP/13MP+8MP/11200mAh + IP68 S Pen
| Caracteristici Tableta Samsung Galaxy Tab S9 Ultra X910, 14.6", 512GB Flash, 12GB RAM, WiFi, Graphite: | |
| Greutate (Kg) | 0.732 |
| Tip procesor | Octa-core |
| Model Procesor | 1x3.36 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510 |
| Tip display | Dynamic AMOLED 2X |
| Diagonala LCD (inch) | 14.6 |
| Rezolutie optima | 2960 x 1848 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass |
| Chipset Placa Video | Adreno 740 |
| Capacitate HDD (GB) | 512 |
| Tip RAM | 12 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Retea 3G | Nu |
| Retea 4G | Nu |
| GPS | Da |
| Porturi | USB Type-C 3.2 |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 13MP + 8MP In fata: 12MP + 12MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 11200 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 13, One UI 5.1 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 326.4 x 208.6 x 5.5 |
| Greutate Colet | 1.5 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 07.08.2023
| Tableta Samsung Galaxy Tab S9 Ultra X910, 14.6", 512GB Flash, 12GB RAM, WiFi, Graphite | |
| Greutate (Kg) | 0.732 |
| Tip procesor | Octa-core |
| Model Procesor | 1x3.36 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510 |
| Tip display | Dynamic AMOLED 2X |
| Diagonala LCD (inch) | 14.6 |
| Rezolutie optima | 2960 x 1848 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass |
| Chipset Placa Video | Adreno 740 |
| Capacitate HDD (GB) | 512 |
| Tip RAM | 12 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Retea 3G | Nu |
| Retea 4G | Nu |
| GPS | Da |
| Porturi | USB Type-C 3.2 |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 13MP + 8MP In fata: 12MP + 12MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 11200 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 13, One UI 5.1 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 326.4 x 208.6 x 5.5 |
| Greutate Colet | 1.5 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.