Tableta Samsung Galaxy Tab S7 FE T736, 12.4", 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 5G, Mystic Pink
Cod produs: SM-T736BLIAEUE
ID produs: 383337
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G Pink
| Caracteristici Tableta Samsung Galaxy Tab S7 FE T736, 12.4", 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 5G, Mystic Pink: | |
| Greutate (Kg) | 0.608 |
| Tip procesor | Octa-core |
| Model Procesor | 2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.2 + 1.8 |
| Tip display | TFT capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 12.4 |
| Rezolutie optima | 2560 x 1600 |
| Chipset Placa Video | Adreno 619 |
| Capacitate HDD (GB) | 64 |
| Tip RAM | 4 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8MP In fata: 5MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 10090 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v11, One UI 3.1 |
| Culoare | Roz |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 284.8 x 185 x 6.3 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 04.08.2021
| Tableta Samsung Galaxy Tab S7 FE T736, 12.4", 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 5G, Mystic Pink | |
| Greutate (Kg) | 0.608 |
| Tip procesor | Octa-core |
| Model Procesor | 2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.2 + 1.8 |
| Tip display | TFT capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 12.4 |
| Rezolutie optima | 2560 x 1600 |
| Chipset Placa Video | Adreno 619 |
| Capacitate HDD (GB) | 64 |
| Tip RAM | 4 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8MP In fata: 5MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 10090 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v11, One UI 3.1 |
| Culoare | Roz |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 284.8 x 185 x 6.3 |
| Greutate Colet | 1 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.