Tableta Samsung Galaxy Tab S6 T860, 10.5", 256GB Flash, 8GB RAM, WiFi, Mountain Grey
Cod produs: SM-T860NZAL
ID produs: 352380
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
SG TAB S6 T860 WIFI 10.5" 8GB 256GB GY
| Caracteristici Tableta Samsung Galaxy Tab S6 T860, 10.5", 256GB Flash, 8GB RAM, WiFi, Mountain Grey: | |
| Greutate (Kg) | 0.42 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.42 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485) |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.84 + 1.78 |
| Tip display | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 10.5 |
| Rezolutie optima | 2560 x 1600 |
| Chipset Placa Video | Adreno 640 |
| Capacitate HDD (GB) | 256 |
| Tip RAM | 8 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Nu |
| Retea 4G | Nu |
| GPS | Da |
| Porturi | v3.1, Type-C reversible connector |
| Cititor de carduri | MicroSD (pana la 1 TB) |
| Camera Web | In spate: 13MP + 5MP In fata: 8MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 7040 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 244.5 x 159.5 x 5.7 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 05.10.2020
| Tableta Samsung Galaxy Tab S6 T860, 10.5", 256GB Flash, 8GB RAM, WiFi, Mountain Grey | |
| Greutate (Kg) | 0.42 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.42 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485) |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.84 + 1.78 |
| Tip display | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 10.5 |
| Rezolutie optima | 2560 x 1600 |
| Chipset Placa Video | Adreno 640 |
| Capacitate HDD (GB) | 256 |
| Tip RAM | 8 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Nu |
| Retea 4G | Nu |
| GPS | Da |
| Porturi | v3.1, Type-C reversible connector |
| Cititor de carduri | MicroSD (pana la 1 TB) |
| Camera Web | In spate: 13MP + 5MP In fata: 8MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 7040 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 244.5 x 159.5 x 5.7 |
| Greutate Colet | 1 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.