Tableta Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) P619, 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Blue
Cod produs: SM-P619NZBA
ID produs: 422839
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
SG TAB S6 LITE P613 WiFi 10.4" 4G 64G BL
| Caracteristici Tableta Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) P619, 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Blue: | |
| Greutate (Kg) | 0.467 |
| Tip procesor | Octa-core |
| Model Procesor | 2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.3 + 1.8 |
| Tip display | TFT LCD |
| Diagonala LCD (inch) | 10.4 |
| Rezolutie optima | 2000 x 1200 |
| Chipset Placa Video | Adreno 618 |
| Capacitate HDD (GB) | 64 |
| Tip RAM | 4 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8MP In fata: 5MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 7040 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, One UI 4.0 |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 244.5 x 154.3 x 7 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 23.06.2023
| Tableta Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) P619, 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Blue | |
| Greutate (Kg) | 0.467 |
| Tip procesor | Octa-core |
| Model Procesor | 2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.3 + 1.8 |
| Tip display | TFT LCD |
| Diagonala LCD (inch) | 10.4 |
| Rezolutie optima | 2000 x 1200 |
| Chipset Placa Video | Adreno 618 |
| Capacitate HDD (GB) | 64 |
| Tip RAM | 4 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8MP In fata: 5MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 7040 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, One UI 4.0 |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 244.5 x 154.3 x 7 |
| Greutate Colet | 1 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.