Tableta Samsung Galaxy Tab A T285, 7", 8GB Flash, 1.5GB RAM, WiFi + 4G, Black
Cod produs: Tablet Samsung Galaxy Tab A T285 7.0 LTE 8GB - Black
ID produs: 395995
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Tablet Samsung Galaxy Tab A T285 7.0 LTE 8GB - Black
| Caracteristici Tableta Samsung Galaxy Tab A T285, 7", 8GB Flash, 1.5GB RAM, WiFi + 4G, Black: | |
| Greutate (Kg) | 0.283 |
| Tip procesor | Quad-Core |
| Model Procesor | Cortex-A53 |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.3 |
| Tip display | TFT capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 7 |
| Rezolutie optima | 1280 x 800 |
| Chipset Placa Video | Adreno 306 |
| Capacitate HDD (GB) | 8 |
| Tip RAM | 1.5 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 4 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | microUSB v2.0 |
| Cititor de carduri | MicroSD (pana la 200 GB) |
| Camera Web | In spate: 5 MP In fata: 2 MP |
| Tip Baterie | Li-Ion 4000 mAh |
| Autonomie de lucru (ore) | Pana la 11 ore |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v5.1.1 (Lollipop) |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 186.9 x 108.8 x 8.7 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 04.11.2021
| Tableta Samsung Galaxy Tab A T285, 7", 8GB Flash, 1.5GB RAM, WiFi + 4G, Black | |
| Greutate (Kg) | 0.283 |
| Tip procesor | Quad-Core |
| Model Procesor | Cortex-A53 |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.3 |
| Tip display | TFT capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 7 |
| Rezolutie optima | 1280 x 800 |
| Chipset Placa Video | Adreno 306 |
| Capacitate HDD (GB) | 8 |
| Tip RAM | 1.5 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 4 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | microUSB v2.0 |
| Cititor de carduri | MicroSD (pana la 200 GB) |
| Camera Web | In spate: 5 MP In fata: 2 MP |
| Tip Baterie | Li-Ion 4000 mAh |
| Autonomie de lucru (ore) | Pana la 11 ore |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v5.1.1 (Lollipop) |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 186.9 x 108.8 x 8.7 |
| Greutate Colet | 1 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.