Tableta Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F, 256GB Flash, 8GB RAM, WiFi, Storm Grey
Cod produs: ZA8W0029BG
ID produs: 427237
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Tableta Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F, 11" 2K (2000x1200) IPS TDDI 400nits, Dolby Vision, Touch, 10-point Multi-touch, CPU: MediaTek Helio G90T (8C, 2x A76 @2.05GHz + 6x A55 @2.0GHz), video: Integrated ARM Mali- G76 MC4 GPU, Chipset: MediaTek SoC Platform, RAM: 8GB Soldered LPDDR4x, Expandable Memory: MicroSD Card (Up to 512GB, FAT32; 1TB, exFAT), Storage: 256GB UFS 2.1, WLAN + Bluetooth: 11a/b/g/n/ac, 2x2 + BT5.0, WWAN: None, Card Slot: MicroSD Card Slot, Color: Storm Grey, Case Material: Metal, PC + ABS and Fabric, Camera: Front 8.0MP / Rear 8.0MP, Microphone: 2x, Array, VoiceCall: No, Battery: Integrated 7500mAh (Min.) / 7700mAh (Typ.), Power Adapter: 10V / 2.0A, Greutate: 650g, Dimensiune WxHxT: 256.8 x 169.0 x 7.9-8.3 mm, Accesorii incluse: Nu, Operating System: Android 11 or later, Warranty: 2-year, Mail-in with 1-year Battery, Code EAN: 195890099644
| Caracteristici Tableta Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F, 256GB Flash, 8GB RAM, WiFi, Storm Grey: | |
| Greutate (Kg) | 0.65 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | MediaTek Helio G90T |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.05 |
| Tip display | IPS |
| Diagonala LCD (inch) | 11 |
| Rezolutie optima | 2000 x 1200 |
| Chipset Placa Video | Mali-G76 |
| Capacitate HDD (GB) | 256 |
| Tip RAM | 8 GB |
| Wireless LAN | 802.11 ac |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Nu |
| Retea 4G | Nu |
| GPS | Nu |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8 MP In fata: 8 MP |
| Tip Baterie | 7500 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 256.8 x 169.0 x 7.9 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 05.12.2022
| Tableta Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F, 256GB Flash, 8GB RAM, WiFi, Storm Grey | |
| Greutate (Kg) | 0.65 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | MediaTek Helio G90T |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.05 |
| Tip display | IPS |
| Diagonala LCD (inch) | 11 |
| Rezolutie optima | 2000 x 1200 |
| Chipset Placa Video | Mali-G76 |
| Capacitate HDD (GB) | 256 |
| Tip RAM | 8 GB |
| Wireless LAN | 802.11 ac |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Nu |
| Retea 4G | Nu |
| GPS | Nu |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8 MP In fata: 8 MP |
| Tip Baterie | 7500 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 256.8 x 169.0 x 7.9 |
| Greutate Colet | 1 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.