Tableta Lenovo Tab M8 HD TB-8505X, 8", 32GB Flash, 2GB RAM, WiFi + 4G, Clear Case, Iron Grey
Produse asemanatoare
Tableta Lenovo Tab M8 HD (2nd Gen) TB-8505X, 8" HD (1280x800) IPS 350nits Glossy, Touch, 10-point Multi-touch, CPU: MediaTek Helio A22 (4C, 4x A53 @2.0GHz), video: Integrated IMG PowerVR GE-class GPU, Chipset: MediaTek SoC Platform, RAM: 2GB Soldered LPDDR3, Expandable Memory: microSD Card (up to 128GB, FAT32; 2TB, exFAT), Storage: 32GB eMMC (eMCP), WLAN + Bluetooth: 11ac 1x1 + BT5.0, WWAN: 4G LTE, Card Slot: Nano-SIM & microSD Card Slot, Color: Iron Grey, Case Material: Metal (Back Cover), Camera: Front 2.0MP / Rear 5.0MP, Microphone: Mono, VoiceCall: Yes, Battery: Integrated 5000mAh (Min.) / 5100mAh (Typ.), Power Adapter: 5V / 1A, Greutate: 305g, Dimensiune WxHxT: 199.1 x 121.8 x 8.15 mm, Accesorii incluse: Clear Case + Film, Operating System: Android™ 9 (Pie) or Later, Warranty: 2-year, Mail-in with 1-year Battery, Code EAN: 196802982450
| Caracteristici Tableta Lenovo Tab M8 HD TB-8505X, 8", 32GB Flash, 2GB RAM, WiFi + 4G, Clear Case, Iron Grey: | |
| Greutate (Kg) | 0.305 |
| Tip procesor | Quad-Core |
| Model Procesor | MediaTek Hello A22 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2 |
| Tip display | TDDI |
| Diagonala LCD (inch) | 8 |
| Rezolutie optima | 1280 x 800 |
| Chipset Placa Video | IMG PowerVR GE-class GPU |
| Capacitate HDD (GB) | 32 |
| Tip HDD | eMMC |
| Tip RAM | 2 GB |
| Wireless LAN | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | micro USB |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 5 MP In fata: 2 MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 5000 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 199.1 x 121.8 x 8.15 |
| Greutate Colet | 1 |
| Tableta Lenovo Tab M8 HD TB-8505X, 8", 32GB Flash, 2GB RAM, WiFi + 4G, Clear Case, Iron Grey | |
| Greutate (Kg) | 0.305 |
| Tip procesor | Quad-Core |
| Model Procesor | MediaTek Hello A22 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2 |
| Tip display | TDDI |
| Diagonala LCD (inch) | 8 |
| Rezolutie optima | 1280 x 800 |
| Chipset Placa Video | IMG PowerVR GE-class GPU |
| Capacitate HDD (GB) | 32 |
| Tip HDD | eMMC |
| Tip RAM | 2 GB |
| Wireless LAN | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | micro USB |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 5 MP In fata: 2 MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 5000 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 199.1 x 121.8 x 8.15 |
| Greutate Colet | 1 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.