Tableta Lenovo Tab M10 FHD Plus TB-X606X, 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Iron Grey
Cod produs: ZA5V0183BG
ID produs: 425647
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Tableta Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) TB-X606X, 10.3" FHD (1920x1200) TDDI 330nits, Touch, 10-point Multi-touch, CPU: MediaTek Helio P22T (8C, 4x A53 @2.3GHz + 4x A53 @1.8GHz), video: Integrated IMG PowerVR GE8320 GPU, Chipset: MediaTek SoC Platform, RAM: 4GB Soldered LPDDR4x, Expandable Memory: MicroSD Card (Up to 256GB, FAT32; 1TB, exFAT), Storage: 64GB (eMCP4x, eMMC), WLAN + Bluetooth: 11a/b/g/n/ac, 1x1 + BT5.0, WWAN: 4G LTE, Card Slot: Single Nano-SIM & MicroSD Card Slot, Color: Iron Grey, Case Material: Metal, Camera: Front 5.0MP / Rear 8.0MP, Microphone: 2x, Array, VoiceCall: No, Battery: Integrated 5000mAh (Min.) / 5100mAh (Typ.), Power Adapter: 5V / 2.0A, Greutate: 460g, Dimensiune WxHxT: 244.2 x 153.3 x 8.15 mm, Accesorii incluse: Nu, Operating System: Android 9 (Pie) or later, Warranty: 2-year, Mail-in with 1-year Battery, Code EAN: 194552872359
| Caracteristici Tableta Lenovo Tab M10 FHD Plus TB-X606X, 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Iron Grey: | |
| Greutate (Kg) | 0.46 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | MediaTek Helio P22T |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.3 |
| Tip display | IPS |
| Diagonala LCD (inch) | 10.3 |
| Rezolutie optima | 1920 x 1200 |
| Chipset Placa Video | GE8320 |
| Capacitate HDD (GB) | 64 |
| Tip RAM | 4 GB |
| Wireless LAN | 802.11 ac |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Nu |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8 MP In fata: 5 MP |
| Tip Baterie | 5000 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 244.2 x 153.3 x 8.15 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 05.12.2022
| Tableta Lenovo Tab M10 FHD Plus TB-X606X, 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Iron Grey | |
| Greutate (Kg) | 0.46 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | MediaTek Helio P22T |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.3 |
| Tip display | IPS |
| Diagonala LCD (inch) | 10.3 |
| Rezolutie optima | 1920 x 1200 |
| Chipset Placa Video | GE8320 |
| Capacitate HDD (GB) | 64 |
| Tip RAM | 4 GB |
| Wireless LAN | 802.11 ac |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Nu |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8 MP In fata: 5 MP |
| Tip Baterie | 5000 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 244.2 x 153.3 x 8.15 |
| Greutate Colet | 1 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.