Tablet Lenovo Tab M8 HD TB-8505X, 8", 32GB Flash, 2GB RAM, WiFi + 4G, Iron Grey
Cod produs: ZA5H0016BG
ID produs: 346492
Stoc:
stoc epuizat
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
687,93 Lei
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Tableta Lenovo Tab M8 HD (2nd Gen) , TB-8505X, 8" HD (1280x800) IPS 350nits, 10-point Multi-touch, MediaTek Helio A22 (4C, 4x A53 @2.0GHz), Video: Integrated IMG GE8300 GPU, Chipset: MediaTek SoC Platform, Memory: 2GB Soldered, Expandable Memory: MicroSD card (Up to 128GB), , Storage: 32GB eMMC, WLAN + Bluetooth: 11a/b/g/n/ac, 1x1 + BT5.0, WWAN: 4G LTE, Card Slot: Single Nano-SIM & MicroSD Card Holder Tray, Color: Iron Grey, Case Material: Metal / Plastic, Camera: Front 2.0MP / Rear 5.0MP, Microphone: Mono, VoiceCall: VoiceCall, Battery: Integrated 5000mAh, Power Adapter: 5V / 1.0A, Greutate: 305g, Dimensiune WxHxT: 199.1mm x 121.8mm x 8.15mm, Operating System: Android Pie, Warranty: 2- year, Mail-In
| Caracteristici Tablet Lenovo Tab M8 HD TB-8505X, 8", 32GB Flash, 2GB RAM, WiFi + 4G, Iron Grey: | |
| Greutate (Kg) | 0.305 |
| Tip procesor | Quad-Core |
| Model Procesor | MediaTek Hello A22 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2 |
| Tip display | TDDI |
| Diagonala LCD (inch) | 8 |
| Rezolutie optima | 1280 x 800 |
| Chipset Placa Video | GE8300 |
| Capacitate HDD (GB) | 32 |
| Tip RAM | 2 GB |
| Wireless LAN | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | micro USB |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 5 MP In fata: 2 MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 5000 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 199.1 x 121.8 x 8.15 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 28.07.2020
| Tablet Lenovo Tab M8 HD TB-8505X, 8", 32GB Flash, 2GB RAM, WiFi + 4G, Iron Grey | |
| Greutate (Kg) | 0.305 |
| Tip procesor | Quad-Core |
| Model Procesor | MediaTek Hello A22 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2 |
| Tip display | TDDI |
| Diagonala LCD (inch) | 8 |
| Rezolutie optima | 1280 x 800 |
| Chipset Placa Video | GE8300 |
| Capacitate HDD (GB) | 32 |
| Tip RAM | 2 GB |
| Wireless LAN | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | micro USB |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 5 MP In fata: 2 MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 5000 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 199.1 x 121.8 x 8.15 |
| Greutate Colet | 1 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.